استایل و مد مردانه

۹ نکته برای افزایش زیبایی ظاهر مردانه و نکاتی که باعث زیبایی مردان میشود

9 نکته برای زیبایی ظاهر مردانه

۹ نکته که ظاهر مردانه را زیباتر میکند :

امروزه آراسته بودن و زیبایی به تنهایی باعث جذابیت میشود ، ما همیشه در مجالس و مهمانی ها سعی میکنیم ، به زیبایی ترین شکل ممکن به نظر آیم.

امروزه راه های بسیار زیادی برای زیبایی وجود دارند ما به ۹ موردی که باعث زیبایی ظاهر مردانه میشود میپردازیم

با در نظر داشتن ۹ نکته ی زیر ظاهر مردانه خود را جذاب تر کنید :

 

✔️ لباس مناسب اندازه خود بپوشید :

اولین و مهم ترین نکته ای که مرد ها باید به آن توجه کنند ، لباس مناسب و اندازه فرم بدنشان است ، لباس نباید زیاد تنگ یا گشاد باشه ، توجه داشته باشید امروزه کسایی که نتوانند لباس اندازه ی خود انتخاب کنند از نظر روانشناسی به آن بیماری اندازه ی نامناسب اسم میبرند.

✔️ ساده لباس بپوشید :

بر خلاف تصورات بسیاری از افراد که لباس های شلوغ باعث زیبایی میشود و علاقه مردان بیشتر سمت این نوع پوشش است ، ساده پوشیدن میتواند زیبایی شما رو دو چندان کنند ، ساده پوشیدن در مجالس و مهمانی مختلف متفاوت است و باید به این نکته توجه کنید که از تی شرت های یقه دار به این معناست که در مجالس غیر مجالس حضور پیدا خواهید کرد.

✔️ به جزییات بر روی پوششتون دقت کنید :

جزیئیات بسیار میتوانند در ظاهر شما تاثیر گذار باشند ، با یک ساعت مچی و یک دسبند شروع کنید ، قطعا زیبایی شما دو چندان میکند ، توجه کنید برای خرید دستبند و ساعت به بزرگی و طرحشون دقت کنید ، بیشتر از این دو مورد باعث شلوغی ظاهر خود میشوید.

✔️ تاثیر کفش بر روی ظاهر :

کفش های خودتون با توجه به مجلسی و قرار های خودتون تغییر دهید و در خرید از کفش دقت زیادی داشته باشید ، امروزه اقایون به کفش های خود اهمیت نمیدهند ، که میتواند از ظاهر آنها کاسته کند.

✔️ نادیده گرفتن مد هایی که به روز :

فرهنگ هر کشوری و هر قومیتی دارای خصوصیات خود است ، پوشیدن هر مدلی که وارد فرهنگ دیگری میشود ، امکان تایید آن فرهنگ نباشد . توجه داشته باشید شما باید با توجه به ظاهر خودتون لباس مورد نظر رو انتخاب کنید ، انتخاب هر مدلی که مربوط به فرهنگ شما نباشد امکان رد شد از دیدگاه دیگران وجود دارد و از ظاهر شما کاسته کند.

✔️ برند های معروف :

لطفا قبل از اینکه یک لباس با برند معروف خریداری کنید ، از خودتون سوال کنید آیا حاظر به این هستیند که از لباسی استفاده کنید که برند آن روی لباس نباشد ؛ اگر قبول نکردید خودتونو به اجبار به خرید لباس های برند دار معروف نکنید ، پاتریک بیتمن نباشید.

✔️ به ریش و مو های خودتون اهمیت بدید :

ریش و مو های خودتون با توجه به ظاهر و مقدار ریش و مو ها کوتاه و مرتب کنید ، موهای خودتون هر چند وقت یک بار بشورید ، داشتن مو و ریش های مرتب میتواند ظاهرتونو چندین برابر کند .

✔️ استایل های مختلفی رو تست کنید :

پوشش لباس و موهای خودتو به مرور تغییر دهید ، استایل هایی که تکراری باشد مانند خیلی از وسایل و … میتواند زننده باشد و شما رو یک فرم ببینند.

✔️ ترکیب رنگ هایی که میپوشید :

از رنگ های متفاوتی استفاده کنید ، و تغییر بدین ، ست کردن لباس ها خیلی مهم است ، اگر از روانشناسی رنگ ها اطلاعاتی ندارید حتما مباعث مربوط به روانشناسی رنگ رو مطالعه کنید تا بهترین رنگ های مناسب خودتونو انتخاب کنید.

۹ / ۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *