راهنمای خرید

کت شتری چیست؟ 8 روش و 32 عکس منحصر به فرد برای پوشیدن کت شتری

کت شتری چیست؟ 8 روش و 60 عکس منحصر به فرد برای پوشیدن کت شتری

شکی نیست که رنگ شتری در کفش ها و کیف های مختلف جذابیت خاصی دارد، اما اخیراً کت شتری به یکی از وسایل ضروری در کمد لباس دخترانه تبدیل شده است ، شخصاً در زمستان امسال مشتاق خرید آن بودم . مهم ترین ویژگی کت شتری این است که یکی از تکه هایی است که می توانید به چند صورت آن را هماهنگ کنید. کت شتری از نظر تأثیر بر ظاهر شما شبیه به کت مشکی است زیرا ظرافت زنان را به طرز بی نظیری برجسته می کند.با پایگاه دانش تونیکو همراه باشید

با کت شتری با شلوار چرمی، شلوار جین، پارچه یا حتی شلوارک و همچنین برای رویه‌ها، بلوز، پیراهن کش و تاپ نخی یا ابریشمی، ظرافت و درخشندگی شما را نشان می‌دهد، زیرا کت شتری متمایز و سریع است. راه حلی برای تمام گردش های خود در پاییز و زمستان. در سطور زیر بیش از 30 روش متمایز برای پوشیدن کت شتری را برای شما گردآوری کرده ایم  .

دیدن 32 عکس زیر از تیپ های مختلف در کت شتری را فراموش نکنید…

1- کت شتری با شلوار چرمی

کت شتری با شلوار چرمی

کت شتری با شلوار چرمی

همه در ظاهر زمستانی و پاییزی خود از شلوارهای چرمی استفاده می کنند، مخصوصا نوع باریک آن، همانطور که یکی از مشتریانم را به یاد دارم که می گفت شلوار با جنس چرم ضخیم به جای اینکه بیشتر نشان پاها را نشان دهد، شکل پاها را انجام می دهد. جنس چرم براق است و می تواند برخی از جزئیات بدن را نشان دهد.

به نظرم درسته نظرش مخصوصا اینکه اکثر کت های شتری بلند هستن یعنی شلوار هر چقدر هم تنگ باشه جزییات اندام رو نشون نمیده. بنابراین، از هماهنگ کردن این شلوار با کت شتری شک نکنید، زیرا می توانید آن را با پیراهن و چکمه های بلند یا پیراهن کش، برای یک تیپ ساده عصرانه بپوشید، یا با یک سویشرت یا تی شرت چاپ شده برای یک تیشرت کژوال کاربردی.

2- کت شتری با شلوار پارچه ای برای ظاهر مد

با شلوار پارچه ای برای ظاهر مد

با شلوار پارچه ای برای ظاهر مد

اخیراً این داستان شلوار ظاهر شده است، مخصوصاً از گاباردین که به آنها شلوار کت و شلوار، شلوار رسمی، شلوار Twill یا شلوار چینی می گویند.

هر نامی که متفاوت باشد، آن را در اکثر برندها، چه داخلی و چه بین المللی، پیدا خواهید کرد، زیرا یکی از تکه های متمایز مد زمستانی امسال به شمار می رود و به راحتی می توان آن را به طرق مختلف و برای موقعیت های مختلف با کت شتری هماهنگ کرد. مشخصه این شلوارهای پارچه ای سهولت در هماهنگی است.آنها را با یک بلوز سفید و کفش کرم یا قهوه ای برای ظاهری زیبا و زنانه یا با کفش های کتانی برای ظاهری جوان در زمستان ست کنید.

3- لباس های بافتنی برای ظاهری کاربردی و شیک با کت شتری

با لباس های بافتنی برای ظاهری کاربردی و شیک

با لباس های بافتنی برای ظاهری کاربردی و شیک

من فکر می کنم این ست از نظر ظرافت و سادگی و سهولت در مونتاژ قطعات مناسب برای رسیدن به آن بدون دردسر و هزینه با خیلی ها تفاوتی ندارد . در هماهنگی آن به عنوان یک کت محجبه با رنگ شتری دریغ نکنید، زیرا در چندین سبک از جمله پهن و باریک شده است و برخی در هنگام تولید خاصیت کشسانی را از بین می برند تا به بدن نچسبد.

به راحتی آن را با کت شتری هماهنگ کنید تا ظاهری زنانه زیبا به شما بدهد و در صورت پهن بودن آن می توان مانند تصویر بالا کمربند یا کیف کمربندی را با آن بست.

4- ست کت شتری با تک رنگ

ست با تک رنگ

ست با تک رنگ

اگر از طرفداران سبک مینیمالیستی هستید، قطعا این چیدمان را دوست خواهید داشت، زیرا ظاهر یکپارچه به سادگی به آن دست می یابد، فقط کافی است دو تکه از هر رنگی که دارید در کمد لباس خود بیاورید و آن را با کت شتری هماهنگ کنید.

و نگران نباشید که این رنگ ها به هیچ وجه به رنگ شتری مانتو نمی آیند، زیرا رنگ شتری از گروه رنگ های خنثی است که به همه رنگ ها می آید، پس از امتحان رنگ های تند مانند آبی تیره یا سبز در مرحله بعد شک نکنید. البته به رنگ های خنثی مانند سفید و مشکی با کت شتری.

5- کت شتری با لباس گرمکن برای تیپ کالج

کت شتری با لباس گرمکن برای تیپ کالج

کت شتری با لباس گرمکن برای تیپ کالج

یکی از سوالاتی که مردم همیشه از من می پرسند این است: آیا مانتو مخصوصا کت شتری برای دانشگاه مناسب است؟!.. البته پاسخ مثبت است! از آنجا که هماهنگی در اینجا به خود کت بستگی ندارد، بلکه به موادی که کت از آن ساخته شده است بستگی دارد. گاباردین و مواد دافع آب برای دانشگاه بسیار مناسب است و کت پوست شتری اصلا مناسب نخواهد بود.

آن را با یک لباس ورزشی ساخته شده از Melton یا لباس بافتنی ست کنید تا ظاهری داشته باشید که گرمایش عالی را در هوای بسیار سرد تضمین می کند و می توانید رنگ های متنوعی ایجاد کنید، بنابراین در پوشیدن لباس صورتی برای دانشگاه دریغ نکنید!

6- کت شتری با لباس شب و ست های شبانه

کت شتری با لباس شب و ست های شبانه

کت شتری با لباس شب و ست های شبانه

اتفاقات در فصل زمستان به هیچ وجه متوقف نمی شود، مخصوصا بعد از باز شدن بسیاری از مکان ها برای مهمانی ها و حضور دختران زیادی که ترجیح می دهند عروسی خود را در زمستان برگزار کنند. عصر، بنابراین در اینجا نقش کت شتری می رسد، که در حال حاضر از نظر اهمیت برابر است، اهمیت کت مشکی در عصرها و مهمانی ها.

کت شتری برای من ترکیبی غیرمنتظره با لباس شب است! زیرا همه مطمئناً کت مشکی معمولی را خواهند پذیرفت، اما شتر ظرافت می بخشد، به خصوص اگر از مواد پشمی ضخیم ساخته شده باشد! بنابراین از پوشیدن آن در مناسبت بعدی شک نکنید و مطمئناً همه را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

7- کت شتری و شلوار رسمی یا کت و شلوار رسمی برای کار

کت شتری و شلوار رسمی یا کت و شلوار رسمی برای کار

کت شتری و شلوار رسمی یا کت و شلوار رسمی برای کار

زیرا سبک لایه بندی یکی از راه هایی است که تجمل و ظرافت می بخشد و این حس را به شما القا می کند که بر خلاف همه کسانی که فقط می توانند کت و شلوار زنانه سر کار بپوشند، برای رسیدن به تیپ زمستانی تلاش کرده اید. هماهنگ کردن کت شتری روی کت و شلوار قطعاً به شما حس تجمل می دهد، به خصوص اگر در موقعیتی معتبر به عنوان مدیر، مشاور یا منابع انسانی باشید.

هرگز در پوشاندن کت شتری روی کت و شلوار یا لباس کار تردید نکنید، به خصوص که همانطور که قبلاً هم اشاره کردم.

8- کت شتری با تکه های طرح دار یا رنگی

کت شتری با تکه های طرح دار یا رنگی

کت شتری با تکه های طرح دار یا رنگی

زیرا به عنوان یک قطعه اصلی در کمد لباس شما در رنگ شتری خنثی یا بژ تیره، ممکن است از آن احساس بی حوصلگی کنید، به خصوص که بیشتر هماهنگی ها می تواند حول کت شتری و رنگ های ناشی از رنگ شتری باشد!

و از آنجایی که من عاشق رنگ ها و طرح ها هستم، مطمئناً این فرصت را از دست نمی دهم تا چند رنگ غیر معمول را برای هماهنگی با کت شتری به شما پیشنهاد کنم، مانند سبز روشن، زرد یا آبی  و همچنین نارنجی مانند تصویر بالا. برای ظاهری متمایز که شما را در مرکز توجه قرار می دهد.

نتیجه گیری:  اگر به دنبال قطعه ای هستید که شما را از  گرمای زمستان در امان  نگه دارد و شما را جذاب کند، کت رنگ شتری را انتخاب کنید. شرط می بندم اگر با یک کت شتری ست کنید، همه لباس های شما، از جمله اکسسوری های مختلف، عالی به نظر می رسند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.