آموزش

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهاره شیک داشته باشیم؟

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

خورشید می درخشد، پرندگان غوغا می کنند و گل ها شکوفه می دهند. بهار فرا رسیده است و شما می دانید که این به چه معناست … وقت آن است که کمد لباس خود را به روز کنید!

همه ما تابلوهای پینترست خود را جست‌وجو کرده‌ایم و عکس‌هایی از اینفلوئنسرها را با رنگ‌های پاستلی زیبا، ژاکت‌های سبک وزن، و تخت‌های تخت زیبا ذخیره کرده‌ایم و آماده شروع خرید هستیم. به جای اینکه بغل دستی لباس های نو را در کمد خود بچسبانیم، صادق باشیم، نیمی از آنها را نخواهیم پوشید، شاید وقت آن رسیده است که آن ها را به حداقل برسانیم.

مطمئن نیستید چطور؟ نگران نباش! در اینجا در فروشگاه آنلاین پوشاک تونیکو ، ما نکات زیادی را برای کمک به شما در داشتن کمد کپسولی بهاری ارزشمندی داریم.

کمد کپسولی چیست؟

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

اصطلاحی که سوزی فاکس صاحب بوتیک در دهه ۱۹۷۰ ابداع کرد، کمد لباس کپسولی مجموعه ای از قطعاتی است که شما با دقت انتخاب کرده اید تا در ترکیب های مختلف لباس کار کنید که هرگز از مد نمی افتند. ایده یک کمد کپسولی این است که آن را با تعداد کمی از قطعاتی که کاملاً دوست دارید پر کنید. در حالت ایده‌آل، تعداد اقلام موجود در آن را از ۳۷ قطعه و کمتر نگه دارید. این شامل شلوار، پیراهن، ژاکت و لوازم جانبی است.

اما چرا باید کمد لباس خود را به حداقل برسانید؟ خوب، نه تنها با انجام این کار کمد سازمان یافته تری ایجاد می کنید، بلکه به شما امکان می دهد:

  1. در انتخاب لباس هایتان بیشتر مراقب باشید.
  2. برای خرید لباس کمتر خرج کنید
  3. سبک شخصی خود را بپرورانید
    اگر به دنبال مدیریت بهتری بر سبک شخصی و سازمان خود هستید ، قطعاً باید تمرین کنید.

شلوغ کردن کمد لباس

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

قبل از اینکه بخواهید از شر همه لباس‌هایتان خلاص شوید، کمی زمان بگذارید تا وضعیت فعلی لباس‌هایتان را آشفته کنید. با صرف زمان برای مرور کمد خود، ممکن است قطعاتی را پیدا کنید که بتوانید در کمد لباس کپسولی جدید خود از آنها استفاده کنید. بله، ممکن است زمان بیشتری نسبت به شروع مجدد کامل نیاز داشته باشد، اما شما پول زیادی را پس انداز خواهید کرد و عشق دوباره به قطعاتی که از قبل تحت مراقبت شما هستند پیدا خواهید کرد. بنابراین، برای مرتب کردن وسایل خود وقت بگذارید، ببینید چه چیزی باعث شادی می شود (آلا ماری کوندو) و به تمیز کردن برسید.

انتخاب سبک شما

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

این مهم است که بدانید کمد لباس کپسولی برای محدود کردن استایل شما نیست، بلکه برای تقویت استایل شخصی شما طراحی شده است. با به حداقل رساندن قطعات موجود در کمد خود به آنهایی که واقعاً دوست دارید بپوشید، انتخاب هایی را انجام می دهید که می خواهید سبک خود را داشته باشید.
شرکت در این تکنیک سازمانی به شما کمک می کند کمد لباس خود را نیز مطابق با سبک زندگی خود تنظیم کنید. شاید شما یک سبک زندگی فعال دارید و می‌خواهید فقط لباس‌هایی داشته باشید که لباس‌های ورزشی همه کاره هستند، زیرا از دکمه‌های سفت استفاده نمی‌کنید. این فقط یک نمونه از این است که چگونه یک کمد لباس کپسولی منحصر به شما و فقط شماست.

در نهایت، شما همچنین می توانید از کمد لباس کپسولی خود به عنوان راهی برای حفظ یک پالت رنگ ثابت در کمد خود استفاده کنید. از آنجایی که می‌توانید اقلام داخل کمد خود را ببینید، می‌توانید زمان بگذارید و مطمئن شوید که رنگ‌های درون آن استایل شما را تحسین می‌کنند. از خود سؤالاتی بپرسید:

• من قبلاً در کمد خود چه چیزی دارم؟
• چه رنگ هایی به نظر من بهتر است؟
• چه رنگ هایی به خوبی با هم هماهنگ می شوند؟
• چه رنگ هایی «در فصل» هستند؟

وسایل ضروری برای کمد لباس شما

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

کمد کپسولی فصل بهار | چگونه کمد کپسولی فصل بهار شیک داشته باشیم؟

بنابراین اکنون که کمد لباس خود را تمیز کرده ایم و سبک شخصی خود را کشف کرده ایم، وقت آن است که در مورد چیزهایی که باید در کمد لباس کپسولی خود داشته باشید صحبت کنیم. اگرچه آنها به اندازه قطعات پرزرق و برق کمد شما هیجان انگیز نیستند، داشتن یک انتخاب خوب از اصول اولیه با کیفیت، بخش مهمی از ایجاد لباس های شیک و همه کاره است.

برخی از قطعاتی که باید برای کمد لباس کپسولی شما داشته باشید عبارتند از:
•  یک تی شرت سفید
•  یک تاپ تانک وزش دار
•  یک ژاکت سبک
• کفش های کتانی راحت موارد ضروری کمد لباس بهاری
ما را بررسی کنید و اصول اولیه ای را پیدا کنید که برای شما مناسب است!

نگه داشتن لباس

برای حفظ کیفیت کمد لباس خود، مهم است که از قطعات خود به خوبی مراقبت کنید. این کار را با دانستن دستورالعمل‌های شستشوی هر لباس و صرف زمان برای آویزان کردن یا تا کردن هر یک از لباس‌ها به جای اینکه آن‌ها را در سبد لباس‌شویی خود بگذارید تا چروک شود، انجام دهید. روش های صحیح اتو کردن پارچه ها و همچنین از بین بردن لکه ها را بدانید. پست ما را در مورد مراقبت از پارچه بررسی کنید تا یک دوره آموزشی در مورد چگونگی ماندگاری بیشتر لباس های خود را دریافت کنید.

علاوه بر مراقبت از لباس‌هایی که برای نگه‌داری انتخاب می‌کنید، باید قراری بگذارید تا روند تمیز کردن کمد لباس خود را حداقل هر سه ماه یک بار مجدداً بررسی کنید. به این ترتیب می توانید پیگیری کنید که چه قطعاتی باید در کمد خود باقی بمانند، تا فصل بعد ذخیره شوند یا به آنها داده شود.
وقتی نوبت به لباس‌هایی که دوست دارید می‌رسد، کمتر است، بنابراین شروع به کوچک‌سازی کنید و نکات ما را برای داشتن کمد عالی که در هر وبلاگ مد روز می‌بینید دنبال کنید!

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.