آموزش

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو

در روز های عید که همه ماها در حال خرید هستیم تا سال جدید رو با لباس های جدید شروع کنیم، این روزا که تنوع لباس ها بسیار زیاد شده، هستند کسایی که نمیدونن چجوری یک لباس شیک برای عید بخرند، شاید چندین نوع تیپ و مدل انتخاب کنند برای عید ولی باز هنوز سردرگم هستند، بعضی ها هم هستند که 🙂 یه لباسی میخرن که بین این همه لباس برای عید یهویی لباس هایی میخرن که رو دستشون میمونه

حالا ما در دنیای مطالب وبلاگ فروشگاه تونیکو یه سری مسایل رو بیان کردیم که به شما کمک میکنه برای عید و سال جدید چه لباسی تهیه و خرید کنید، با ما همراه باشین 🙂

لباس های که خانم ها برای سال جدید که در سال نو و عید نیاز دارند؟

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

کت چرم مشکی

برای خرید در عید یکی از لباس هایی که خانم ها میتونن اونو انتخاب کنن خرید یک کت چرمی هست، اگه بخواین استایلتون رسمی تر باشه میتونید کت رو روی پیراهن بپوشید که میتونه به شما زیبایی ببخشه، اگه دوست دارین برای عید استایل کژوال رو امتحان کنین کتی که خرید کردین رو با شلوار جین و فلت میتونین تست کنید و ببیند نتیجه این لباس ها چی میشه، کت چرمی مشکی خیلی خیلی خوشگله پیشنهاد میکنم اگه توی عید های سال های گذشته نپوشیدین حتما امتحان کنین

کفش رسمی

برای خرید کفش برای عید سال جدید شما دو گزینه پیش رو دارین یا باید کفش رسمی پاشنه دار بخرین و استفاده کنید یا کفش پاشنه دار، و باید در نظر داشته باشید براساس سلیقتون چه کفشی انتخاب خواهید کرد پاشنه دار یا تخت، کفش های رسمی برای عید میتونن هزینه ی کمتری برای شما در بر بگیرن ولی باید توجه کنین که جنس و کیفیت لازم رو داشته باشن تا به سلامتی شما ضربه نزنن 🙂

شلوار جین

شلوار جین رو که میشه توی هر موقعیت یا مکانی پوشید، شلوار جین واقعا به استایل شما جذابیت بیشتری میده اونم اگه استایل تو پر یا نسبتا ورزشی دارین، برای سال جدید و عید شلوار جین رو فراموش نکنین میتونه کمک کنه به زیبایی شما، در انتخاب شلوارتون هم دقت کنین که فیت و اندازه بدن شما باشه

در عید و سال نو چه رنگی انتخاب کنیم و لباس بپوشیم؟

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

آبی 

افرادی که سال نو را دوست دارند صلح آمیز باشد باید از شمع های آبی در خانه خود استفاده کنند. گفته می شود آبی رنگی است که نشان دهنده شادی است. اگرچه می توانید از سایه های گسترده آبی انتخاب کنید. افرادی که به دنبال عقل، سلامتی و آرامش هستند می توانند رنگ آبی را برای سال نو انتخاب کنند.

قرمز بورگاندی 

افرادی که آرزوی موفقیت در سال جدید را دارند باید این رنگ را به خود بگیرند زیرا نشان دهنده موفقیت و سعادت است. پوشیدن لباس هایی با این رنگ در سال نو می تواند به شما کمک کند تا شانس و ثروت را به ارمغان بیاورید.

سرخ آبی ارغوانی

برای کسانی که از نظر ثبات عاطفی به دنبال شانس هستند، رنگ فوشیا معجزه می کند. افرادی که این رنگ را در سال نو می پوشند، شانس خواهند داشت.

سبز 

این اعتقاد وجود داشت که باید از رنگ سبز در تئاتر پرهیز کرد. با این وجود، این مفهوم با چراغ های برجسته ای که در روزهای گذشته مورد استفاده قرار می گرفت، مرتبط است. اما اکنون پوشیدن رنگ سبز با شانس مرتبط است زیرا اعتقاد بر این است که سلامتی را بهبود می بخشد و باعث رشد می شود.

نارنجی 

اگر می‌خواهید برای سال جدید چه رنگ‌هایی به جز موارد ذکر شده بپوشید، نارنجی می‌تواند انتخاب شما باشد. اگر می‌خواهید در سال جدید انگیزه داشته باشید، حتماً در این روز بزرگ لباس نارنجی بپوشید. همچنین می توانید با پوشیدن این رنگ به شادتر به نظر برسید.

صورتی 

اگر می خواهید زندگی عاشقانه شخصی خود را کمی خوش شانس کنید، صورتی رنگی است که امسال کورکورانه باید به سراغ آن بروید. گفته می شود که باعث افزایش محبت، صمیمیت و عشق بین زوجین می شود.

بنفش 

بنفش طبق این مفهوم نشان دهنده حق امتیاز است. بنفش از قدیم الایام در کانون توجه خانواده سلطنتی بوده است. پوشیدن لباس این رنگ می تواند شانس، خرد، خلاقیت و اشتیاق را به همراه داشته باشد. افرادی که به دنبال موفقیت حرفه ای هستند می توانند رنگ بنفش را انتخاب کنند.

قرمز 

قرمز همیشه نماد عشق است و همین امر در اینجا نیز صدق می کند. اگر به دنبال عشق و اشتیاق هستید، قرمز رنگ مناسب شماست. این نه تنها عشق را برجسته می کند، بلکه از نظر زمینه کاری نیز با شانس همراه است. افرادی که به دنبال موقعیت های قدرتمند هستند می توانند این رنگ را انتخاب کنند. رنگ نیز شبیه امنیت و ثبات است.

سفید 

در برزیل اعتقاد بر این است که پوشیدن رنگ سفید در سال نو باعث خوشبختی و آرامش در تمام طول سال می شود. افرادی که به دنبال شروع و فرصت های جدید هستند نیز باید به دنبال رنگ سفید در کمد لباس خود باشند.

زرد 

این رنگ برای کسانی است که از مشکلات مالی رنج می برند. اگر رنگ زرد را در سال جدید بپوشند، از مشکلات مالی مطمئن خواهند بود، زیرا شانس می آورد. گفته می شود که این رنگ روحیه فردی را که آن را می پوشد را تقویت می کند و همچنین خلق و خو را بهبود می بخشد.

طلا 

همانطور که همه ما می دانیم طلا نماد ثروت است، اما در اینجا ثروت همیشه پول نیست. این می تواند تجربه، دانش، عشق و غیره باشد. پس برای به دست آوردن تمام موارد ذکر شده، حتماً در سال نو لباس طلا را بپوشید.

12 نکته طلایی که باید در انتخاب لباس برای سال جدید و عید بدونید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

فقط لباس نو بپوشید!

چرا بسیاری از خانواده های ایرانی قبل از سال نو ایرانی به خرید لباس می روند؟ داشتن لباس جدید برای نشان دادن به اقوام یک چیز است. اما آیا دلیل واقعی را می دانید؟ به این دلیل است که بسیاری از مردم چین معتقدند که از آنجایی که امسال یک سال جدید است، باید چیزهای جدیدی بخرند تا نمادی از آماده شدن برای شروعی جدید باشند!

شب قبل لباس خواب جدید بپوشید

قبل از خواب، حتی اگر تمام شب را بیدار می‌مانید، حتماً لباس خواب جدید خود را به رختخواب بپوشید. به این ترتیب، جدید شما می توانید وارد سال جدید!

شما نباید مشکی بپوشید

همه رنگ مشکی را دوست دارند زیرا بیشتر فرم‌های بدن را می‌سازد. متأسفانه، این رنگی است که هرگز در طول سال جدید نباید آن را بپوشید، زیرا مشکی معمولاً در مراسم خاکسپاری پوشیده می شود. رنگ با مرگ، افسردگی و انواع چیزهای ناخوشایند همراه بوده است! اکنون راه خوبی برای آغاز سال جدید نیست، نه؟

لباس سفید هم نه!

برخلاف بسیاری از فرهنگ‌های دیگر، رنگ سفید واقعاً به عنوان یک رنگ خوش‌گذران دیده نمی‌شود. مانند رنگ سیاه، سفید رنگ عزا است و معمولاً در مراسم خاکسپاری پوشیده می شود. پس حتما از لباس های سفید هم دوری کنید!

لباس قرمز ضروری است

ایرانی ها قرمز را دوست دارند: این رازی نیست. در طول سال نوی ایرانی، فروشگاه‌های لباس پر از لباس‌های قرمز روشن را خواهید دید. به این دلیل است که قرمز به عنوان رنگ شانس و سعادت دیده می شود. این دلیل اصلی این است که بسیاری از خانواده های سنتی در سال نو ایرانی با تزئینات قرمز بیرون می روند.

طلایی بپوشید

اگر رنگ قرمز به اندازه کافی برای شما درجه یک نیست، پس به سراغ طلا بروید! طلایی جدا از اینکه روشن به نظر می رسد، رنگی مجلل است و گفته می شود که نماد ثروت است. هیچ راهی بهتر از پوشیدن لباس هایی که شما را شبیه به یک میلیون دلار می کند برای عالی به نظر رسیدن وجود ندارد!

لباس های خود را نشویید

یا خوب… حداقل در دو روز اول سال نو ایرانی. آن دو روز به عنوان روز تولد خدای آب در نظر گرفته می شود. پس شستن لباس هایت در هر یک از آن روزها باعث رنجش خدا می شود!

لباس های آسیب دیده رو نپوشید حتی طرح دار!

این بدان معناست که هیچ نوع شلوار جین پاره ای وجود ندارد، حتی اگر آخرین ترند باشد. گفته می شود لباس های آسیب دیده باعث جذب بدشانسی می شود و شما نمی خواهید برای کل سال بدشانسی را جذب کنید، درست است؟ اگر والدینی هستید که فرزندان خردسالی دارید، مطمئن شوید که امسال هیچ یک از آنها لباس پاره نپوشند، زیرا گفته می شود که کودکان آسیب پذیرترین افراد در برابر بدشانسی هستند!

بله، گفتیم خرید لباس (یا چیزهای) جدید به عنوان یک راه عالی برای شروع سال نو طبق سنت های ایرانی دیده می شود. با این حال، وقتی صحبت از کفش می شود، داستان کاملاً متفاوت است. در روزهای اول سال نو ایرانی باید از خرید هر گونه کفش نو خودداری کنید. این به این دلیل است که کلمه “کفش” در زبان کانتونی بسیار شبیه به کلمه “خشن” است. بنابراین خرید کفش های جدید ممکن است سال سخت و پر از دست انداز را برای شما آغاز کند!

آبی نپوشید

یکی دیگر از رنگ های نامطلوب، آبی (مخصوصاً سایه های تیره تر) باید به هر قیمتی شده اجتناب شود. برخی از خانواده های معتقدند که رنگ بسیار غم انگیز و افسرده کننده است. شما نمی خواهید سال جدید را با یک یادداشت غم انگیز شروع کنید، درست است؟

شب قبل لباس زیر جدید بپوشید

وقتی به لباس می گوییم، ظاهراً لباس زیر شما هم شامل می شود! مطمئن شوید که در چندین جفت جدید برای سال آینده سرمایه گذاری کنید. و اگر از آن دسته ای نیستید که دوست دارید قرمز بپوشید و در میان جمعیت برجسته باشید، می توانید از این لحظه استفاده کنید و روی چند جفت کتانی قرمز سرمایه گذاری کنید تا به روشی محتاطانه شانس را به سمت خود بکشانید.

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

عید چی بپوشم؟ ❤️ چندین تیپ و مدل برای پوشیدن لباس زنانه برای سال نو و جدید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.