پاسخ به سوالات متداول

خرید محصول

برای خرید در فروشگاه تونیکو اگر با روند طبیعی اشنایی ندارین بهتره به صفحه ( چگونگی ثبت سفارش ) مراجعه کنید و از مبتدی ترین آموزش برای ثبت سفارش کالا مد نظرتون استفاده کنید.

برای ثبت نام در سایت کافیست در هر کدام از صفحات فروشگاه در قسمت بالای هر صفحه سمت چپ ( پنل کاربری ) کلیک کرده و صفحه ای برای شما باز خواهد شد اگر از قبل حساب داشته اید شماره تلفن همراه خودتونو وارد کنید و ورود رو بزنید تا کد یک بار مصرف برای شما ارسال شود در غیر اینصورت اگر حساب کابری نداشته اید روی ثبت نام کلیک کنید و اطلاعات لازم رو به درستی وارد کنید و روی ثبت نام کلیک کنید تا یک کد یک بار مصرف برای شما ارسال شود و این کد رو وارد و وارد پنل کاربری شوید.

ما راه های مختلفی برای کابرانمان ایجاد کردیم که به پشتیبان انلاین و تیکت میتوان اشاره کرد ، برای ارتباط با پشتیبان آنلاین کافیست از سمت راست پایین میتوان در ارتباط بود و برای تیکت در بخش پنل میتوان وارد پنل کاربری شد و از این سرویس استفاده کرد.

برای استفاده از کد تخفیف ، اول از همه چی مطمین شید تاریخ انقضا کد تخفیف تا کی هست ، بعد از خرید محصول و کالا در قسمت سبد خرید بالای صفحه میتونید کد تخفیف رو اعمال و هزینه نهایی برای شما ثبت شه.

برای خواندن قوانین به صفحه ( شرایط استفاده و قوانین ) مراجعه کنید.

برای کمک میتونید به بخش تیکت و یا پشتیبانی آنلاین مراجعه کنید  که پیشنهاد میدیم از تیکت در پنل کاربری استفاده کنید.

  • مجوز های لازم در قسمت پایین صفحه
  • شماره تماس 
  • جدی بودن ما در کار های فروشگاه هایی
  • معرفی تیم ( تیم فروشگاه تونیکو )
  • تولید محتوای فروشگاه در وبلاگ
  • دیدگاه های سایر کاربران در سایت

لطفا صفحه ی ( مراحل ارسال کالا ) رو مطالعه کنید.

کار با بخش های مختلف فروشگاه

اگر شما هم مدل هستید و علاقمندید عکس و ادرس صفحه شبکه مجازیتون در این قسمت درج شه وارد پنل کاربری شید و در قسمت تیکت برای ما پیام ارسال کنید.

وارد پنل کاربری بشید ، در قسمت تیکت ، تیکت جدید بسازید ، عنوان مناسب با گفتگو رو بنویسد و محتوای گفتگوی خودتونو وارد و ارسال رو بزنید.