آرایش و زیبایی

چگونه زیبا شویم؟ (❤️آموزش کامل) و راز هایی که شما برای جذابیت خودتون باید بدانید

چگونه زیبا شویم؟ (❤️آموزش کامل) و راز هایی که شما برای جذابیت خودتون باید بدانید

از همه چیز در کمد خود خسته شده اید؟ قطعاً همه ما یک کمد با لباس های متفاوت و برای هر فصل داریم ولی گاهی اوقات بازآفرینی زیبایی شناسی سبک شما همان چیزی است که شما نیاز دارید ، اما چگونه کار را شروع می کنید؟ نگران نباشید – این مقاله شما را در تمام مواردی که برای اصلاح کمد لباس خود باید بدانید ، راهنمایی می کند ، مانند چگونگی یافتن زیبایی کاملاً جدید ، تهیه لباس های جدید متناسب با آن (بدون شکستن بانک) و تغییر آرایش و آرایش

آنچه در این مقاله می‌خوانید مخفی

۱- کمد لباس خودتونو یه بار دیگه مورد بازبینی قرار بدین :

وسایل موجود در کمد خود را مرتب کرده و آنچه را دیگر نمی پوشید اهدا یا بفروشید

تهیه یک لیست دقیق از آنچه در کمد خود دارید می تواند به شما کمک کند مواردی را که بخشی از زیبایی شناسی به سبک قدیمی شما هستند ، شناسایی کنید. با مرتب سازی بر روی هر آنچه که در اختیار دارید ، می توانید کمد لباس خود را به وسایلی که متناسب با زیبایی جدید به سبک مورد نظر شما هستند ، مرتب کنید.

 • سعی کنید همه وسایل کمد خود را روی تخت یا زمین خود بریزید تا بتوانید به هر مورد ۱ در ۱ نگاه کنید. اگر چیزی است که دوست دارید و می خواهید آن را نگه دارید ، آن را دوباره در کمد خود آویزان کنید. اگر این چیزی است که دیگر از پوشیدن آن لذت نمی برید ، آن را در بخش اهدا یا فروش خود قرار دهید.

نکته : به خاطر داشته باشید که گسترش کمد فعلی شما بسیار ارزان تر و آسانتر از خرید یک مجموعه کاملاً جدید از لباس است. روش هایی وجود دارد که می تواند لباس های قدیمی را با تغییر ، رنگ آمیزی یا به سادگی با لباس های مختلف جور در آورد.

برای الهام گرفتن از سبک ، نمادهای مد خود را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اگر می خواهید بفهمید ظاهر جدید شما چیست ، سعی کنید آیکون های سبک را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا توییتر دنبال کنید. ببینید چه چیزی آنها را می پوشند و اگر چیزی را که دوست دارید پیدا کردید ، ببینید آیا آنها پیوند را برای مکان دریافت آن به اشتراک گذاشته اند یا نه.

 • اگر موردی از محدوده قیمت شما خارج است ، به دنبال کالای مشابه در فروشگاه های فروش یا وب سایت خرید تخفیف باشید.

لباس های جدید را شناسایی کنید که نشان دهنده زیبایی ظاهری سبک مورد نظر شماست

پس از به دست آوردن برخی موارد جدید که نمایانگر ظاهر جدید شما هستند ، شروع به ترکیب آنها در کمد لباس خود کنید. قطعات را مخلوط کرده و مطابقت دهید تا ظاهر مورد نظر شما ایجاد شود. هنگام تنظیم سبک امضای خود ، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را کاملا تغییر دهید یا کمد لباس فعلی خود را گسترش دهید.

برای به روزرسانی سبک آسان ، روی یک کیف دستی یا یک کفش جدید غر بزنید

اگر در حال حاضر توانایی خرید لباس جدید را ندارید ، یا اگر فقط به دنبال روش دیگری برای تغییر سبک زیبایی خود هستید ، یک کیف دستی یا یک جفت کفش جدید تهیه کنید.این موارد اغلب بیشتر از سایر موارد قابل توجه هستند ، بنابراین به سادگی با تعویض یکی از اینها یا هر دو می توانید تغییر زیبایی در زیبایی شما ایجاد کنید.

 • به عنوان مثال ، می توانید از یک کیف دستی مشکی ساده به کیف دستی قرمز توجه کنید ، یا از یک جفت آپارتمان باله بژ به یک جفت چکمه رزمی مشکی تغییر مکان دهید.
 • حتماً ظاهری را که مد نظر دارید در نظر بگیرید و اینکه چه مورد یا اقلامی برای ایجاد آن ظاهر موثرتر است.

یک ژاکت جدید تهیه کنید که می توانید با چند لباس بپوشید

 یک ژاکت یک سرمایه گذاری عالی است ، زیرا شما می توانید آن را با لباسهای مختلف بپوشید. یک ژاکت را انتخاب کنید که نشان دهنده زیبایی زیبایی به سبک جدید شما باشد و مطمئن شوید که آن را چیزی دوست دارید که بپوشید!

 • به عنوان مثال ، اگر به دنبال ظاهری دوچرخه سوار و دوچرخه سوار هستید ، ممکن است کت چرمی مشکی را انتخاب کنید. یا اگر می خواهید جلا و حرفه ای به نظر برسید ، یک بلیزر شیک انتخاب کنید.
 • همچنین ، اطمینان حاصل کنید که آب و هوای محل زندگی خود را در نظر بگیرید. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، ممکن است یک ژاکت گرم انتخاب کنید که بتوانید آن را به میزان لازم لایه لایه کنید و از پاییز تا بهار آن را بپوشید.
 • اگر در آب و هوای گرم هستید ، ممکن است کت سبک را انتخاب کنید که می توانید آن را روی یک تاپ مخزن یا تی شرت بپوشید یا در هوای خنک تری با پیراهن های آستین بلند و ژاکت های آن را بپوشید.

چند قطعه جواهر جدید یا لوازم جانبی دیگر انتخاب کنید

جواهرات جزئیات فوری را به ظاهر شما اضافه می کنند و می توانند کل روحیه یک لباس را تغییر دهند. برای تأکید بر زیبایی جدید سبک خود ، چند قطعه جواهر جدید انتخاب کنید و آنها را با لباس های جدید خود بپوشید یا از آنها برای تغییر کمد لباس فعلی استفاده کنید. اگر اهل جواهرات نیستید ، ممکن است با یک ساعت جدید ، کراوات ، کلاه یا روسری همراه شوید تا زیبایی ظاهری سبک جدید خود را منعکس کند.

 • به عنوان مثال ، اگر به دنبال ظاهری کلاسیک و یکپارچهسازی با سیستم عامل هستید ، ممکن است یک جفت گوشواره مروارید تهیه کنید. یا ، اگر به دنبال ظاهری ادجیر هستید ، ممکن است یک گردنبند چوکر یا یک دستبند آویز دار انتخاب کنید.

تغییر ظاهری موها

۲- تغییر ظاهری موها :

نحوه تقسیم موهای خود را تغییر دهید

شاید به نظر ناچیز باشد ، اما تغییر موقعیت قطعه می تواند تأثیر چشمگیری در ظاهر شما داشته باشد. اگر می خواهید موهای خود را از وسط باز کنید ، سعی کنید موهایتان را به سمت راست یا چپ تقسیم کنید. اگر می خواهید موهای خود را از یک طرف جدا کنید ، سعی کنید آنها را از وسط تقسیم کنید.

 • موهایتان را از وسط جدا کنید ، صورت شما قاب می شود ، در حالی که با جدا شدن به پهلو ، ۱ طرف صورت شما را از طرف دیگر برجسته می کند و ویژگی های مختلفی را به نمایش می گذارد.

مدل مو خود را در یک برای یک نگاه مدل موی کوتاه تا انجام

 اگر موهای بلندی دارید و می خواهید موهای خود را کوتاه کنید ، سعی کنید برای شبیه سازی کوتاه موهای خود ، یک موی جمع شده را انجام دهید. این می تواند بدون اینکه موهایتان را کوتاه کند کاملاً ظاهر جدیدی به شما بدهد. اگر نمی خواهید به کوتاهی مو متعهد شوید یا می خواهید ببینید ابتدا ممکن است چگونه به نظرتان برسد ، این یک گزینه عالی است.

 • از سنجاق های بابی استفاده کنید تا موهای خود را از پشت محکم کنید.

چتری را امتحان کنید یا چتری خود را به عقب سنجاق کنید

 اگر موی چتری ندارید ، سعی کنید آنها را در قرار بعدی موی خود بخواهید. اگر موی چتری دارید ، سعی کنید آن را عقب بچسبانید تا به نظر برسد که چتری ندارید. در هر صورت ، ظاهر خود را به طرز قابل توجهی تغییر می دهید!

 • اگر می خواهید ظاهری بدون مو را ایجاد کنید ، از مقداری ژل مو و چند سنجاق بابی استفاده کنید تا موهایتان را از صورت خارج کنید.

نکته : اگر فکر می کنید ممکن است چتری دوست داشته باشید اما مطمئن نیستید ، سعی کنید چتری های کناری را برای افراد مبتدی تهیه کنید. جابجایی اینها به کنار آسان است زیرا طولانی تر از چتری های سنتی است.

موهای خود را صاف کنید و یا آنها را فر کنید

اگر موهای فر ، موج دار یا بافت دارید ، استفاده از اتوی صاف برای صاف کردن آن می تواند ظاهر شما را به طرز چشمگیری تغییر دهد. به همین ترتیب ، اگر موهای شما صاف است ، فر دادن موهای شما می تواند کاملا متفاوت به نظر برسد. سعی کنید برعکس هر کاری که الان دارید انجام دهید.

برای تازه سازی ظاهر خود مدل موی جدیدی بزنید

مدل مو ممکن است یکی از ساده ترین راه ها برای ابداع مجدد خود باشد. برای یک تغییر کوچک ، می توانید از سبک و طرح کوتاه و کمی متفاوت مانند لایه ها استفاده کنید. یا ، می توانید کاری چشمگیر انجام دهید ، مانند رفتن از موهای بلند به برش دادن باب یا پیکسی. آنچه می خواهید به عنوان مدل موی بعدی خود امتحان کنید در نظر بگیرید و عکسهایی از مدل موهای موردعلاقه خود را ذخیره کنید.

 • سعی کنید تصاویر موهایی را که دوست دارید به صورت آنلاین بررسی کنید. سپس ، تصاویر را در تلفن خود ذخیره کنید تا بتوانید آنها را به آرایشگر خود نشان دهید.

برای تغییر چشمگیرتر موهای خود را رنگ کنید

رنگ آمیزی مو اغلب حتی از موی سر بسیار چشمگیر است زیرا می تواند چشمان شما را بیرون بیاورد ، رنگ پوست را متفاوت جلوه دهد و به زیبایی شما کمک کند ، از جمله اینکه شما محافظه کارانه تر یا تارتر به نظر برسید. به تصاویر رنگهایی که دوست دارید نگاه کنید و موردی را که مورد علاقه شما است انتخاب کنید.

 • به خاطر داشته باشید که رنگ آمیزی موهای شما در سالن می تواند گران باشد ، اما این قطعاً ظاهر کاملا جدیدی به شما می دهد. اگر ترجیح می دهید ، می توانید موهای خود را در خانه رنگ کنید تا جایگزین ارزان تری باشد.

آرایش صورت

۳- آرایش صورت :

با ظاهری آراسته و چشم پررنگ ، درام ایجاد کنید

اگر معمولاً حداقل آرایش چشم می کنید یا مدتی در همان شیار گیر کرده اید ، چیز کاملاً جدیدی را برای خود امتحان کنید. انتخاب کردن برای خط چشم سیاه اگر شما معمولا آن را می پوشند، و یا سعی سایه ای از سایه چشم که شما هرگز قبل خسته شده ام.

 • به عنوان مثال ، اگر به طور معمول اکثر روزها از همان سایه چشم مسی استفاده می کنید ، سعی کنید به جای آن سایه سایه چشم سبز استفاده کنید. یا اگر همیشه از خط چشم مشکی استفاده می کنید ، به خط چشم آبی یا قهوه ای بروید.

نکته : برخی از افراد به دلیل روشن جلوه دادن چشم و تغییر شکل ظاهری ، به مژه مصنوعی قسم می خورند. اگر قبلاً مژه های کاذب را امتحان نکرده اید ، پس از اتمام آرایش چشم سعی کنید یک جفت به آن اضافه کنید ، یا فقط چند لایه ریمل حجم دهنده را انتخاب کنید تا مژه های شما بلندتر به نظر برسند.

با مداد ابرو بر ابروهای خود تأکید کنید

زیبا و آراسته بودن ابروها می تواند به تقویت بیشتر چشم کمک کند. نواحی کم ابرو را با مداد ابرو که با رنگ طبیعی ابروهای شما مطابقت دارد ، پر کنید. این به تقویت چشم و تغییر ظاهر کمک می کند.

 • نیازی به استفاده زیاد از خط چشم ابرو نیست. مقدار کمی باعث افزایش ابروهای شما می شود تا قابل توجه باشد.

برای لمس براق و چاپلوسی از رژ قرمز استفاده کنید

 رژ لب قرمز تقریباً برای همه چاپلوس است ، اما برخی از مردم از این کار اجتناب می کنند زیرا این ظاهر جسورانه است. اگر رژ لب قرمز چیزی نیست که شما به طور معمول استفاده کنید ، سایه ای را که دوست دارید انتخاب کنید و آن را امتحان کنید.

 • اگر رنگ قرمز برای دلخواه شما پررنگ است ، سعی کنید با رنگ صورتی مرجانی یا صورتی فوشیا همراه باشید تا روش دیگری برای افزودن رنگ پررنگ و پررنگ به لب ها باشد.

برای تکمیل زیبایی زیبایی به سبک جدید خود یک مانیکور تهیه کنید

 بالا بردن ظاهر جدید با مجموعه ای ناخن تازه راهی عالی برای تکمیل آن است. بسته به آنچه که می خواهید ، می توانید ناخن های خود را در سایه ای روشن و پررنگ ، چیزی خنثی و ملایم انجام دهید ، یا به راحتی آنها را تمیز ، مرتب و برای یک ظاهر آراسته تازه تهیه کنید.

 • سعی کنید ناخن هایتان به شکلی متفاوت از حالت عادی درآیند. به عنوان مثال ، اگر معمولاً ناخن هایی به شکل بادام را انتخاب می کنید ، به جای آن ناخن هایی به شکل اسکاچ را امتحان کنید.
۶۳ / ۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *