راهنمای خرید

شلوار مناسب زنانه ❤️ برای افراد باسن پر و پایین تنه بزرگ

شلوار مناسب زنانه ❤️ برای افراد باسن پر و پایین تنه بزرگ

شلوار مناسب برای خانم هایی با باسن پر و بزرگ

آیا بدنی چاق یا گلابی شکل دارید؟ این قطعا باعث می شود در انتخاب مدل شلوار مناسب خود دچار سردرگمی شوید . اما آسان و ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدل شلوار خاصی را از مد لباس انتخاب کنید که به شما در ایجاد تعادل بین قسمت پایین و بالاتنه کمک می کند، خواه مجعد، چاق و یا حتی لاغر باشید. در ادامه بخوانید و با مدل های شلوار آشنا شوید تا اگر باسنی پر دارید انتخاب کنید. با پایگاه دانش تونیکو همراه باشید

قبل از خرید شلواری که مناسب فرم خانم های گلابی شکل یا به طور کلی خانم هایی با باسن پر است، باید دقت کافی داشته باشید تا رنگ آن تیره باشد تا از تعادل بین سایز باسن و قسمت بالا اطمینان حاصل شود. از بدن. همچنین در انتخاب برشی که می تواند ظاهری عالی به شما بدهد و پری باسن را کاهش دهد باید دقت کرد. به همین دلیل از شلوارهایی که دارای گلدوزی، جیب یا دکمه در پهلوها یا باسن هستند دوری کنید، زیرا می توانند حجیم شوند.

شلوار چارلستون

 

شلوار مناسب زنانه ❤️ برای افراد باسن پر و پایین تنه بزرگ

شلوار چارلستون

این سوال قطعا به ذهن شما خطور می کند که چرا باید مدل شلوار چارلستون را انتخاب کنید ؟ در واقع این مدل چه کوتاه قد و چه نباشید بهترین انتخاب برای شماست و برای افراد لاغر و مجعد که باسن پری دارند بسیار مناسب است. زیرا فرم بدن را صاف می کند و ظاهر مدرن جذابی به شما می دهد، چه آن را با شلوار جین انتخاب کنید و چه با یک شلوار کلاسیک ساده.

شلوار کمر بلند

شلوار کمر بلند

شلوار کمر بلند

شلوارهای کمر بلند برای بسیاری از خانم هایی که باسن پری دارند راه حل مناسبی است زیرا بسیاری از ایرادات بدن را پنهان کرده و بهتر نشان می دهد. همچنین تعادل مورد نظر شما را ایجاد می کند، به خصوص زمانی که با یک تاپ کوتاه جفت شود.

شلوار گشاد

شلوار گشاد

شلوار گشاد

برای اینکه در انتخاب شلوارهای مناسب گلابی سردرگم نشوید، توصیه می شود از شلوارهای دمپا استفاده کنید که فرمی متعادل در بافت به شما می دهد. و اگر لاغر هستید و باسن بیش از حد پر ندارید می توانید مدل چاپ شده را انتخاب کنید.

شلوار راسته

شلوار راسته

شلوار راسته

مدل شلوار راسته، به خصوص شلوار جین ،  راه حل جادویی برای شما در همه حال است، زیرا به شما کمک می کند با هماهنگی با هر تاپ، چه بلند و چه کوتاه، فرم جذاب تری با باسن پر داشته باشید. همچنین هنگام ست شدن با لباس های غیر رسمی برای شما راحت خواهد بود. اما مراقب باشید از مدل شلوار جین تنگ دوری کنید زیرا برای شما مناسب نیست.

بوت کات

بوت کات

بوت کات

اگر باسنی پر دارید می توانید با شلوار بوت کات ظاهری عالی داشته باشید زیرا به شما کمک می کند شکل قسمت بالایی باسن و قسمت پایین را هماهنگ کنید. یکی از مدل های مناسب برای صاحبان اندام کامل یا باریک است.

شلوار گشاد چین دار

شلوار گشاد چین دار

شلوار گشاد چین دار

مدل شلوار گشاد پلیسه دار برای سلیقه هر خانمی چه مجعد و چه لاغر بهترین انتخاب است زیرا با تاپ های کوتاه به راحتی می توان آن را ست کرد. به دلیل پهن بودن با فرم بدن شما هم تناسب دارد، اما توجه داشته باشید که منحنی های بدن را مشخص می کند.

شلوار کولوت

شلوار کولوت

شلوار کولوت

آیا ظاهری مدرن می خواهید که به شما کمک کند منحنی های خود را نشان دهید؟ سپس باید شلوار Culotte را امتحان کنید که برش گشاد و بریده ای دارد. بدون اینکه با تاپ های کوتاه ظاهر شما را خراب کند به اندام شما می آید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.