راهنمای خرید

انواع شلوار زنانه ❤️ و شناخت بهترین شلوار برای مناسبت ها

انواع شلوار زنانه ❤️ و شناخت بهترین شلوار برای مناسب ها

انواع شلوار زنانه ❤️ و شناخت بهترین شلوار برای مناسبت ها

خیلی از خانم ها برای انتخاب جزئی ترین پوشاکشون برای رفتن به مهمونی ، جشن ، مجالس اهمیت میدن و شده ساعت ها و دقیقه ها فکر میکنن و دقیقا میخواهن بدانند چه نوع پوشاکی رو بر تن کنند

ما در مورد شلوار های زنانه صحبت خواهیم کرد که چه نوع شلواری دارای چه ویژگی هایست و برای چه مناسبت هایی بپوشیم و حاظر شویم با پایگاه دانش تونیکو همراه باشید.

شناخت لباس های زنانه و ویژگی های آنها :

شلوار راسته ( Straight pants )

شلوار راسته ( Straight pants ) :

شلواری که با اسم شلوار راسته یا استرایت پنتس شناخته میشه و نام برده میشه ، اندازه و  گشاده در کل اندازه و قسمت ها به یه مقدار داره ، و از مزیت شلوار راسته ( straight pants ) به اندازه بودن این شلوار برای تمامی اندام ها میتوان اشاره کرد.

شلوار ملوانی ( Sailor pants )

شلوار ملوانی ( Sailor pants ) :

در شلوار های ملوانی به تعداد دکمه ها و فرم آن باید دقت کرد ، شلوار های ملوانی فاق بلند و نسبتا گشاد هستند ، شلوار های فاق بلند مانند شلوار ملوانی باعث میشه افراد قد بلند و به خاطر دکمه ها و وضعیت کمر آنها لاغر تر به نظر برسند ، در جشن ها میتوان استفاده کرد.

شلوار جلیقه پنبه ای ( Harem pants )

شلوار جلیقه پنبه ای ( Harem pants ) :

حرم یا سندبادی شلواری راحت و گشاد که راستا یل های یوهو کاربرد زیادی دارد ، این شلوار در قسمت مچ پا جمع میشوند و بیشتر با پارچه های حریر و رنگی دوخته میشود و بسیار راحت است.

شلوار دمپا ( Bootcut pants )

شلوار دمپا ( Bootcut pants ) :

از زانو به پایین این شلوار گشاد میشود و به دمپا معروف هستند ، بهتر است افرادی که دارای بالا تنه ی چاق هستند از این نوع شلوار ها استفاده کنند.

شلوار مشعل ( Flare pants )

شلوار مشعل ( Flare pants ) :

شلوار های مشعل در قسمت ران تنگ تر دیده میشوند و در قسمت مچ پا گشاد تر هستند و در طرح های ساده ارائه مشود.

شلوار پلازو ( Plazzo pants

شلوار پلازو ( Plazzo pants ) :

پلازو شلوار هایی هستند که از قسمت ران به پایین گشاد تر هستد این نوع شلوار ها در دهه های 60 و 50 مد بوده که در این زمان هم به ندرت دیده میشود.

شلوار اسکینی یا فیت ( Skinny pants

شلوار اسکینی یا فیت ( Skinny pants ) :

شلوار های اسکینی یا فیت که به عموم به لوله تفنگی معروف هستند کاملا متناسب بر بدن هستند ، بهتر از افرادی که چاق هستند از این نوع شلوار ها استفاده نکنند ، جنس این شلوار ها از کش هستند.

شلوار کارگو ( Cargo pants )

شلوار کارگو ( Cargo pants ) :

شلوار هایی که با تعداد جیب های زیاد هستند و مورد استفاده برای شغل های نظامی و خدماتی بوده که امروزه در مد و فشن ها استفاده میشود ، شلوار کارگو نام دارد.

شلوار میخکوب ( Pegged pants )

شلوار میخکوب ( Pegged pants ) :

همانطور که از اسمش پیداست شلوار های میخکوب به شلوار هایی میگن که در قسمت ران گشاد و هر چه به سمت پایین تر حرکت کنیم باریک تر میشود این نوع شلوار ها رو شلوار های میخکوب میگویند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *