راهنمای انتخاب

انواع شلوار زنانه ❤️ و شناخت بهترین شلوار برای مناسبت ها

انواع شلوار زنانه ❤️ و شناخت بهترین شلوار برای مناسب ها

انواع شلوار زنانه ❤️ و شناخت بهترین شلوار برای مناسبت ها

خیلی از خانم ها برای انتخاب جزئی ترین پوشاکشون برای رفتن به مهمونی ، جشن ، مجالس اهمیت میدن و شده ساعت ها و دقیقه ها فکر میکنن و دقیقا میخواهن بدانند چه نوع پوشاکی رو بر تن کنند

ما در مورد شلوار های زنانه صحبت خواهیم کرد که چه نوع شلواری دارای چه ویژگی هایست و برای چه مناسبت هایی بپوشیم و حاظر شویم با پایگاه دانش تونیکو همراه باشید.

شناخت لباس های زنانه و ویژگی های آنها :

شلوار راسته ( Straight pants )

شلوار راسته ( Straight pants ) :

شلواری که با اسم شلوار راسته یا استرایت پنتس شناخته میشه و نام برده میشه ، اندازه و  گشاده در کل اندازه و قسمت ها به یه مقدار داره ، و از مزیت شلوار راسته ( straight pants ) به اندازه بودن این شلوار برای تمامی اندام ها میتوان اشاره کرد.

شلوار ملوانی ( Sailor pants )

شلوار ملوانی ( Sailor pants ) :

در شلوار های ملوانی به تعداد دکمه ها و فرم آن باید دقت کرد ، شلوار های ملوانی فاق بلند و نسبتا گشاد هستند ، شلوار های فاق بلند مانند شلوار ملوانی باعث میشه افراد قد بلند و به خاطر دکمه ها و وضعیت کمر آنها لاغر تر به نظر برسند ، در جشن ها میتوان استفاده کرد.

شلوار جلیقه پنبه ای ( Harem pants )

شلوار جلیقه پنبه ای ( Harem pants ) :

حرم یا سندبادی شلواری راحت و گشاد که راستا یل های یوهو کاربرد زیادی دارد ، این شلوار در قسمت مچ پا جمع میشوند و بیشتر با پارچه های حریر و رنگی دوخته میشود و بسیار راحت است.

شلوار دمپا ( Bootcut pants )

شلوار دمپا ( Bootcut pants ) :

از زانو به پایین این شلوار گشاد میشود و به دمپا معروف هستند ، بهتر است افرادی که دارای بالا تنه ی چاق هستند از این نوع شلوار ها استفاده کنند.

شلوار مشعل ( Flare pants )

شلوار مشعل ( Flare pants ) :

شلوار های مشعل در قسمت ران تنگ تر دیده میشوند و در قسمت مچ پا گشاد تر هستند و در طرح های ساده ارائه مشود.

شلوار پلازو ( Plazzo pants

شلوار پلازو ( Plazzo pants ) :

پلازو شلوار هایی هستند که از قسمت ران به پایین گشاد تر هستد این نوع شلوار ها در دهه های ۶۰ و ۵۰ مد بوده که در این زمان هم به ندرت دیده میشود.

شلوار اسکینی یا فیت ( Skinny pants

شلوار اسکینی یا فیت ( Skinny pants ) :

شلوار های اسکینی یا فیت که به عموم به لوله تفنگی معروف هستند کاملا متناسب بر بدن هستند ، بهتر از افرادی که چاق هستند از این نوع شلوار ها استفاده نکنند ، جنس این شلوار ها از کش هستند.

شلوار کارگو ( Cargo pants )

شلوار کارگو ( Cargo pants ) :

شلوار هایی که با تعداد جیب های زیاد هستند و مورد استفاده برای شغل های نظامی و خدماتی بوده که امروزه در مد و فشن ها استفاده میشود ، شلوار کارگو نام دارد.

شلوار میخکوب ( Pegged pants )

شلوار میخکوب ( Pegged pants ) :

همانطور که از اسمش پیداست شلوار های میخکوب به شلوار هایی میگن که در قسمت ران گشاد و هر چه به سمت پایین تر حرکت کنیم باریک تر میشود این نوع شلوار ها رو شلوار های میخکوب میگویند.

۱۶ / ۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *