راهنمای انتخاب

در تابستان 🌞 و روز های گرم چه لباسی بپوشیم؟ (خانم ها ❤️ آقایون)

در تابستان ? و روز های گرم چه لباسی بپوشیم؟

اگه داری این مطلبو میخونی یا به فصل تابستون نزدیک میشیم یا توی در فصل تابستون قرار داری ، درسته هر فصل باید پوشش مرتبط با همون فصل در نظر گرفت و پوشید من میخوام ۱۶ نکته اساسی و اصولی در فصل تابستان رو بهت معرفی کنم که در این فصل مشکلی نداشته باشی تا انتهای این مطلب با پایگاه دانش تونیکو همراه باش .

❤️ راستی نویسنده ی این مطلب منتظر دیدگاه و نظرات زیباتون هست اگه خاطره ای داری یا هر چیزی ، ما منتظر شنیدنش هستیم 🙂

۱۶ نکته که باید در تابستان رعایت کنید

لباس هایی با رنگ روشن بپوشید

رنگ های روشن و لباس های سفید و پیراهن های دکمه دار را انتخاب کنید ، که منعکس کننده اشعه خورشید است و نه اینکه اشعه را جذب کند.

بدون آستین یا کوتاه یا گشاد را انتخاب کنید

وقتی صحبت از لباس های تابستانی می شود ، هدف داشتن هرچه بیشتر جریان هوا است. نیازی نیست که کاملاً بدون بند بروید ، اما کمیس های بدون آستین و بلوزهای شانه ای یا آستین پفکی را در نظر بگیرید. دکمه های آستین کوتاه نیز گزینه خوب دیگری است.

لباس های تنگ رو نپوشید

لباس های گشاد بهترین شرط شما برای خنک ماندن در تابستان است. سراغ شلوارهای کوتاه و گشاد ، پیراهن های گشاد ، بلوزهای بزرگ و لباس ها و دامن های فضای باز بروید.

لباس هایی با جنس پلاستیک به شدت پرهیز کنید

پارچه های از جنس پلاستیک معمولاً رطوبت زدائی می کنند ، در عین حال تنگ نیز هستند که برای تابستان همیشه مناسب نیستند. اگر از علاقه مندان به ورزش هستید ، شلوار جین و ژاکت مشکی معمول خود را با شورت دوچرخه رنگی و تاپ مخزن یا تاپ آستین کوتاه عوض کنید.

پارچه های قابل تنفس را انتخاب کنید

ممکن است در بقیه سال مهم نباشد ، اما قطعاً تفاوت بین پارچه های قابل تنفس و پارچه هایی را که در طول تابستان رطوبت را به دام می اندازند ، مشاهده خواهید کرد. مواد مصنوعی معمولاً قابل تنفس نیستند ، بنابراین برچسب های لباس را بررسی کنید تا مطمئن شوید لباس های شما صد در صد کتان ، پنبه یا ابریشم است. اگر می خواهید با بافت بازی کنید ، سوراخ چشم و ناخن را امتحان کنید.

شلوار جین نپوشید

جین یکی از پارچه های سنگین است. اگر از شلوار جین کششی یا شلوار جین لاغر استفاده می کنید ، ممکن است آن را بیش از حد برای سبک تابستانی خود گرم کنید. به جای آن به دنبال شلوار نخی یا پارچه ای سبک باشید. اگر باید جین بپوشید ، شلوار جین پا گسترده ای را انتخاب کنید که هنوز هم می تواند تا حدی گردش هوا را فراهم کند.

در انتخاب لباس در تابستان وسواس به خرج ندید

لباس فقط برای موارد خاص نیست. یک لباس تابستانی راحت برای روزهایی که نمی دانید چه لباسی بپوشید گزینه ای آسان است. تابستان زمان مناسبی برای بیرون آوردن مینی لباس ، رومپرس و مینی بند است ، اما اشکالی ندارد که طولانی تر هم شوید. برای یک نگاه تابستانی boho ، لباس ماکسی بدون آستین یا دامن بلند را انتخاب کنید. لباس جلوی کراوات می تواند کمی گردش هوا اضافی به شما بدهد.

لوازم جانبی را به حداقل برسانید

بسیاری از گردنبندها یا آویزهای آویز می توانند در اثر گرما به پوست شما بچسبند. یکی از لوازم جانبی را انتخاب کنید ، مانند گوشواره های حلقه ای.

رنگ روشن و تیره

لباس کار به طور معمول در رنگ های تیره مانند مشکی و سرمه ای وجود دارد. برای تابستان ، به جای آن رنگ های روشن را امتحان کنید: بلیزر سفید کتانی ، کت و شلوار جیرجیرک یا پیراهن دکمه ای آبی روشن

لایه لایه لباس بپوشید

اگر مطب شما از تهویه مطبوع برخوردار است ، لایه بندی قسمت بزرگی از فضای مد تابستانی شما خواهد بود. یک ژاکت کش باف پشمی یک گزینه عالی برای آن روزهایی است که شما باید از یک قطار گرم به یک مطب سرد بروید.

یک لباس یک تکه را امتحان کنید

جدا می تواند در تابستان بسیار گرم شود. در عوض ، یک لباس یک پارچه متناسب با کار را امتحان کنید ، مانند لباس بلند یا لباس بسته

کفش های انگشت بسته بپوشید

حتی اگر فلیپ فلاپ در خارج از دفتر کار شما باشد ، باز هم باید در دفتر کفش های انگشت بسته بپوشید. لوفر یا آپارتمان هایی با جورابهای بدون شوک ضد رطوبت را امتحان کنید.

در کنار ساحل از مایو استفاده کنید و زود خرید کنید

لباس شنا می تواند یکی از سخت ترین وسایل لباس برای خرید باشد ، بنابراین وقت کافی برای مرور به خود اختصاص دهید. چیزی راحت را انتخاب کنید که در واقع بتوانید در آن شنا کنید.

اگر در کنار ساحل هستد نیازی به خرید روکش اختصاصی ساحل ندارید

تا زمانی که کاملاً به پوشش ساحل خود علاقه نداشته باشید ، می توانید لباس های دیگر را برای پوشاندن لباس شنای خود استفاده کنید. یک پیراهن دکمه دار سفید بزرگ سایز بزرگ پوشش ساحلی است که می تواند به عنوان یک پیراهن کوتاه باشد. یک لباس سبک یکی دیگر از گزینه های مناسب است ، یا یک تاپ بیکینی را با دامن ست کنید.

از پوست خودتون در مقابل آفتاب و سوختگی محافظت کنید

ضد آفتاب و کلاه را در لباس ساحلی خود نگه دارید تا همیشه آماده باشید. کلاه آفتابی را انتخاب کنید که در واقع دوست دارید ، بنابراین وسوسه نمی شوید آن را در خانه بگذارید.

از موادی غیر از جین استفاده کنید

برش های جین تنگ ممکن است یک ظاهر زیبا در ساحل باشد ، اما خیساندن شلوار جین شنی خیس و مرطوب ناراحت کننده است. برای تنفس بیشتر مانند شلوارک برمودا را انتخاب کنید.

۱۷ / ۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *